Bakım Kulübü

Coşkun Aksakal için geliştirdiğim Bakım Kulübü adlı uygulama . Uygulama bakımlı olmayı seven , bunun için araştırma yapan , hastahane , doktor arayan kullanıcılarla Hastahaneleri , Doktorları buluşturmayı amaçlıyor.

 

Android 

Ios

 

Uygulama açıklaması :

Bakım Kulübü® o anda bulunduğunuz yere en yakın estetik işlem yapan merkezi bulmaya yarayan lokasyon tabanlı yeni nesil bir medikal uygulamadır.
Uygulamanın mobil kısmı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirilebilir. İşletmeler için ise web paneli mevcuttur. Çözüm aradığınız vücut bölgesini seçtikten sonra o bölgede sıklıkla yapılan işlemleri inceleyebilirsiniz. Bay ve bayan her vücut bölgesinde farklı ya da benzer işlemler uygulanabilir. İlgilendiğiniz işlem ile ilgili detaylı açıklamaları okuyabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz işlemi (+) işareti ile seçip arama yap tuşuna bastığınızda, o anda bulunduğunuz lokasyona en yakından uzağa doğru seçmiş olduğunuz işlemi yapan hekim ve uzmanları görebilirsiniz. Her uzmanın yapmış olduğu işlemi de ayrıca inceleyebilirsiniz.
İşlem hakkında bilgi almak için o merkeze (Hastahane, Klinik, Tıp Merk, Muayenehane, Diyetisyenlik Hizmeti, Güzellik Merkezi vb.) mesaj atabilir ve uygulamalar hakkında bilgi , randevu ve fiyat bilgisi de talep edebilirsiniz.
Arzu ederseniz lokasyon tuşuna basarak Navigasyon hizmeti ile o merkezin kapısına kadar gidebilirsiniz.
Bakim Kulübü® ‘ne ilan vermek isteyen işletmelerden NACE kodu talep edilir. İşletmelerin yasal faaliyet alanlarına uygun ilan ve hizmet alanı otomatik listelenir. İşletmeler yasal faaliyet alanı dışında ürün ve hizmet listeleyemez. Üyelik esnasındaki işletme tipi rastgele kaydedilir, işletmenin Nace kodu belgesi görüldükten sonra tarafımızdan işletme tipi belirlenir. Aksi halde işletme uygulamada işletme tipini kendi belirleyemez. Diğer kullanıcılar sadece mail ve şifre ile kolayca giriş yapabilirler. Bu prosedür son kullanıcıları merdiven altı işletmelerden korumak ve halk sağlığını güvence altına alabilmek adına yapılmıştır. Eğer işletme iseniz lütfen basit giriş işleminizden sonra Nace kodunuzu gösteren faaliyet belgenizi bakimkulubu@gmail.com adresine gönderiniz. En kısa sürede işletme tipiniz tarafımızdan sistemde belirlenecek ve ilan girişi yapabileceksiniz. 05303261368 nolu whatsapp hattından yardım alabilirsiniz.

Yaşama Estetik Değer Katmak İçin Siz de Hemen Uygulamayı İndirin ve Dokunun…
www.bakimkulubu.com
bakimkulubu@gmail.com